Darujte! Podpořte, prosím, mou kampaň. Děkuji! 💜

Časté téma oblékání

Otázky na oblečení mě nijak neuráží. Chápu, že to spoustu lidi zajímá. I proto jsem se rozhodla napsat o svém šatníku na svůj blog. Vždy ale platí - poslouchejme prosím, co ženy říkají, ne jak se oblékají.

Mám ráda pohodlí a eleganci. Cítím se dobře v šatech, ale raději než lodičkami je doplním teniskami. Lodičky patří na oficiální příležitosti, v teniskách můžu zase celý den běhat mezi lidmi.

 

Nemám velký šatník a určitě se nepřevlékám na každou schůzku nebo zastávku, kterých mám za den i šest. To bych nechtěla dělat ani jako prezidentka. Občas mi někdo napíše, že se na fotkách celkem často objevuji ve stejných šatech. Já ale ráda věci opravdu nosím, ne jen nechávám viset ve skříni

Nejčastěji nakupuji u českých tvůrců a moc ráda nosím třeba značky Leeda Lucie Kutálkové, nebo Timoure et Group.Nedávno jsem měla na cestách po regionech i šaty od Josefiny Bakošové a na oslavy NATO kabát od Hany Zárubové. Nejsem ale tváří žádné značky. Podporuji zkrátka tvůrce, jejichž věci se mi líbí a pohodlně se nosí. Několik kousků mám i z druhé ruky a samozřejmě z konfekce.

 

Nejlépe se cítím v tlumených barvách. Mám ráda jednobarevné oblečení bez vzorů a nejčastěji mě uvidíte v odstínech modré a béžové.

 

Ještě chci ale říct jednu věc. Moc si cením svobody oblékat se tak, jak každý chceme. Osobnost člověka se ale vždy tvoří hlouběji než na úrovni oblečení a já bych nám moc přála, abychom to vždy dokázali vidět.

Více z blogu

Jak volit ze zahraničí

Spojila jsem se online s Čechy a Češkami žijícími v zahraničí od Spojených států po Saúdskou Arábii. Probrali jsme, jak je možné ze zahraničí odvolit. Bohužel stále čekáme na zavedení korespondenční volby, a tak je potřeba odvolit osobně na ambasádě nebo konzulátu a předem se k volbě registrovat. Tady najdete, jak na to.

Detail článku
Všechny příspěvky

Zůstaňme
v kontaktu

Všechny důležité novinky můžete vědět jako první.
Stačí, když nám necháte svůj e-mail.

Přihlášením k newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů