Pokřtěno!

Kniha Máme na víc čekala na křest dlouho, ale čekání se vyplatilo. Děkuji všem, kteří jste dorazili na Zelňák před Café Momenta.

Především musím poděkovat dvěma skvělým kmotrám Aleně Antalové a Chantal Poullain za velmi milá slova, kterými uvedly knihu do života, přímo v centru mého rodného města. Moc si jejich podpory vážím.

Nad knihou jsme si jen slavnostně přiťukli, protože jak řekla Jana Paludová: „Knihy se nemají polévat, knihy se mají číst!“ Budu tedy moc ráda, když si ji také přečtete. Společně s Jiřím Nádobou jsme u jejího psaní strávili přes půl roku a najdete v ní řadu mých názorů na společnost, vize našeho vzdělávání a také něco z mého dětství a rodinného života, což mi připomíná. Budu ráda, když si ji přečtete. 

Více z blogu

Intenzivní týden v bodech!

Cestovat po naší zemi je zážitek. A je toho tolik, že si to musím začít psát! Budu ráda, když mi napíšete, kam se mám s petičním stánkem vypravit příště. Ale teď už k tomu, co vše se stalo v uplynulém týdnu.

Detail článku

Máme za sebou první měsíc!

Je to neskutečná jízda. Díky vám. Před měsícem jsem ohlásila kandidaturu a dnes se za tou dobou ohlížím, jako kdyby uběhl rok. Dojmů by z toho bylo na knihu, ale zkusím se vejít do několika málo znaků.

Detail článku
Všechny příspěvky

Zůstaňme
v kontaktu

Všechny důležité novinky můžete vědět jako první.
Stačí, když nám necháte svůj e-mail.

Přihlášením k newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů