Máme za sebou první měsíc!

Je to neskutečná jízda. Díky vám. Před měsícem jsem ohlásila kandidaturu a dnes se za tou dobou ohlížím, jako kdyby uběhl rok. Dojmů by z toho bylo na knihu, ale zkusím se vejít do několika málo znaků.

1. června jsem se přišla podívat na náš první petiční stánek na Andělu a zažila něco, co jsem nečekala. Byli jste tam a bylo vás spoustu. Vyprávěli jste mi své příběhy, svěřovali se s tím, co vás trápí, a sdíleli se mnou radosti i složité životní situace. V tu chvíli se mi potvrdilo, že prostě musím projet co nejvíce míst, protože čas, který strávím s vámi, je pro mě nesmírně cenný. Vaše životní příběhy mi mnohdy vyrážejí dech. Jsou často velmi těžké, ale také nekonečně inspirující. Právě jsem se vrátila z jednoho z nejhezčích víkendů, kde nám ke společnému rozhovoru stačila deka na trávě. O všech těch krásných setkáních vám brzy napíšu.

S každým dalším petičním stánkem a s každým dalším navštíveným městem cítím, že vaše podpora roste. A s ní roste i má chuť v tom pokračovat a přesvědčení, že to má smysl. Děkujete mi, že jsem do kandidatury šla. Ale to já musím poděkovat vám. Za to, že do toho jdete se mnou! V mém týmu za ten měsíc přibyly desítky krajských koordinátorek a koordinátorů, dobrovolnic a dobrovolníků. Jsou to maminky, tátové, studenti i senioři. Ti všichni teď pro vás ostatní zajišťují stálá petiční místa, sbírají podpisy a pomáhají plánovat mé cesty po regionech. Do jednoho jsou to skvělí lidé. Vím to od první chvíle, kdy jsme spolu vyjeli na víkendové setkání do Lipnice. A také vím, co nás spojuje. Věříme v naději na lepší Česko a chceme pro to udělat vše, co bude v našich silách. I vy se k nám můžete přidat a pomáhat měnit věci v naší zemi. Stačí se zapsat jako dobrovolník či dobrovolnice na odkazu v biu.

A nakonec je tu ještě pár lidí, kterým bych chtěla obzvlášť poděkovat. Mojí rodině. Robert a naši dva kluci jsou mi neskutečnou oporou. Můj muž založil už asi 10 petičních míst a patrně neexistuje jediný kolega právník, kterého by Robert nepožádal o podpis na petiční arch. Bez jejich podpory bych do toho nikdy nešla. I proto si na část léta udělám čas jen na ně a dopřejeme si společnou dovolenou.

Přeji i vám hezký začátek prázdnin a budu ráda, když si najdete čas a napíšete mi, jak se máte. Doufám, že i vy v tomto období zažijete mnoho hezkých chvil se svými nejbližšími.

Děkuji vám

Vaše Danuše 💜

Více z blogu

Prohlášení k dnešním slovům Andreje Babiše

Násilí nesmí mít v naší společnosti místo. A to v žádné podobě.

Detail článku

Jak žádat o voličský průkaz?

O voličský průkaz mohou žádat všichni, kdo mohou volit. Slouží k tomu, abyste mohli volit jinde než ve vašem přiděleném volebním okrsku. Můžete s ním pak volit v jakémkoliv okrsku v Česku.

Detail článku
Všechny příspěvky

Zůstaňme
v kontaktu

Všechny důležité novinky můžete vědět jako první.
Stačí, když nám necháte svůj e-mail.

Přihlášením k newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů